Sigara Yanığı Tamiri Nasıl Yapılır?

Sigara Yanığı Tamiri Nasıl Yapılır?


SİGARA YANIĞI TAMİRİ


Hepimizin araçlarında sigara yanığı, küçük yırtıklar gibi deformeler olabilir. Sigara yanığı hasarını ortadan kaldırmak için komple değiştirmeye gerek yoktur.


Sigara yanığı tamiri hizmetinin  süresi kısa olup dayanıklılığı oldukça uzun sürelidir.SİGARA YANIĞI TAMİRİ NASIL YAPILIR ?


Sigara yanığı kumaş döşemelerde veya plastik aksamlarda olabilir. Kumaş döşemelerde sigara yanığı tamiri yapılırken özel formüllü dolgu macunu veya kumaş tozu yardımıyla dolgu yöntemi uygulanmaktadır.


Birinci aşamada yanık bölge temizlenir ve eriyerek kömür görünümü veren kumaş parçaları  kesilerek atılmaktadır.


İkinci aşamada ise kumaş tozları kullanılarak döşeme renginde hazırlanan renk ile dolgu macunu hazırlanır ve yanık olan yüzeye dolgu yapılır.


Bu aşamaların ardından tamir geçiş izlerini yok etmek maksadıyla kumaş tozu kaplaması yapılarak tamir tamamlanır.


Sigara yanığı tamirinin fiyatı arabamiyika.com üye iş yerlerinde 30 TL’den başlamakta olup 150 TL’ye kadar değişebilmektedir.


Belirtilen fiyatlar her yanık bölge için geçerli olmakta olup sigara yanığı tamiri hizmeti için arabamiyika.com’dan aracınızın

hasarlı bölgesinin resmini ücretsiz teklif al formunda ekleyerek en doğru ve uygun fiyatı alabilirsiniz.Sigara yanığı tamiri hizmetinin süresi yaklaşık 2 saattir.

 

Aracınızın Sigara yanığı tamiri İçin Şimdi Arabamiyika.com'dan Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz. Tıklayın


Yorumlar - 0

Yorum Gönder

Ücretsiz Teklif Al