Kampanya : Sigortacini.com'da online kasko ve sigorta teklifi alan ilk 500 kişi Arabamiyika.com'dan geçerli 10 TL indirim kuponu kazanıyor

Sigorta Cini’nden Bahara Merhaba Hediyesi! Sigortacini.com.tr üzerinden kasko ve trafik sigortası teklifi alan ilk 500 kişiye arabamiyika.com’da kullanabilecekleri 10 TL indirim kuponu hediye!

 

Sigorta Cini online ziyaretçilerine bahar hediyesi veriyor. 18.03.2019 - 30.04.2019 tarihleri arasında Sigorta Cini web ve mobil sitesi üzerinden kasko ve trafik sigortası için online fiyat karşılaştırması yaparak teklif alan ilk 500 kişi, araçlarının temizliği için arabamiyika.com adresinde kullanabilecekleri 10 TL indirim de kazanıyor.

Trafik sigortası için hemen teklif alın.

Kasko Sigortası için hemen teklif alın.

 

Kazanılan indirim kuponu iç-dış yıkama, bagaj temizliği, detaylı iç temizlik, klima dezenfekte, motor temizliği, pasta cila dahil Arabamiyika.com’un sunduğu tüm hizmetlerde kullanabilmektedir.

 

İndirim çekini kullanmak için:

Sigorta Cini’nden indirim kodu alındıktan sonra arabamiyika.com’dan istenilen hizmet, araç tipi ve konum seçilir.


Listelenen iş yerleri arasından en uygun işletme seçilip alınmak istenen hizmet için "Randevu Al" seçeneğine tıklanır.


Randevu tarih ve saati belirlendikten sonra "İndirim Kodum Var" alanına Sigorta Cini'nden alınan 10 TL değerindeki kod yazılır ve kullan sekmesine tıklanır.


Üye ol veya üye olmadan devam et seçenekleri arasından tercih yapıldıktan sonra ödeme seçeneğinin belirlenmesiyle birlikte randevu başarıyla oluşturulur.

 

Kampanya Koşulları

·        Kampanya 18.03.2019 - 30.04.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

·        Bu kampanyadan kasko ve trafik sigortası için Sigorta Cini’nin masaüstü ve mobil sitesi üzerinden teklif alan kişiler faydalanabilir. Diğer ürünler kampanya kapsamı dışındadır.

·        Kampanya kapsamında kazanılan indirim kodları www.arabamiyika.com’un Türkiye genelindeki tüm üye iş yerlerinde geçerlidir.

·        Kampanya indirim tutarı nakde çevrilemez.

·        Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Ücretsiz Teklif Al