Kampanya : Erken Dönem Pasta Cila + Boya Koruma Fırsatı 699 TL
Erken Dönem PASTA CİLA - BOYA KORUMA FIRSATI 1500 TL YERİNE SADECE 699 TL ÜSTELİK VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

( Vade farksız 3 taksit imkanıyla)

Aracını yazın çok yordun. Ufak tefek de olsa gözüne batan kılcal çizikler oluştu veya olacak. İşte bu fırsat tam sana göre. Aracının boya koruma paketini şimdi çok daha indirimli bir şekilde alabilirsin. Kampanya memnuniyet garantilidir.

 

Kampanya  Koşulları:

*Bu fırsatı alan araç sahipleri haklarını 01.01.2023 - 30.06.2023 tarihleri arasında kullanabilecektir.

*10.09.2019 tarihinden önce kullanmak isteyen araç sahipleri gideceği iş yerinde ek 80 TL daha ödeme yapması gerekecektir.

*Kampanya üye ağımızın olduğu her ilde geçerlidir. Bu kampanya firmalardan bağımsız Arabamiyika.com sübvansesi ile yapılmaktadır. 

Boya koruma nedir ?

 

Boya koruma isminden anlaşılacağı üzere  otomobillerin boyasını çeşitli dış etkenlere karşı koruma sağlayan bir nevi cila malzemesidir. Cilanın kimyasal yapısı boyayı korusa da dış etkenlerden ya da yanlış yıkama sonuçlarından olumsuz etkilenebilir.

 

Boya koruma ürünü cila gibi sıvı bir maddedir. Aracınızın boya koruma işlemi öncesi yapılması gereken işlemleri yapıldıktan sonra boya koruması özenle uygulanarak aracınız güneş yanığı, kuş pislikleri, ufak çizilmeler ve reçine pisliklerine karşı aracınıza bir koruma sağlar.

 

Özellikle çok nemli olan Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde ki araçlara boya koruma uygulaması yapılmasını şiddetle tavsiye ederiz. Araç tavanları özellikle nemli bölgelerde çok daha hızlı deforme olmaktadır. Bu da vernik atması diye tabir ettiğimiz bir sorunla karşılaşmamıza sebebiyet verir ki bu vernik atmış araçların tamir ve bakım masrafı çok daha fazladır. Olası daha büyük bir maliyetle karşılaşmamanız ve aracınızın değerinden düşmemesi için mutlaka boya koruma hizmeti almalısınız.

 

Boya koruma uygulaması nasıl yapılır?

 

Boya koruma uygulaması 4 aşamadan oluşmaktadır.

·Temizleme

·Besleme

·Koruma

·Parlatma

 

 

İlk olarak temizleme işlemi ile birlikte aracınızın üzeri temizlenerek diğer aşamalara hazır hale getirilmektedir. Besleme ile aracınızda çizik oluşumunun önlenmesi için ilk adım atılır ve koruma işlemi ile birlikte de aracınız çizik ve diğer durumlara karşı koruma altına alınmış olur. Boya korumada en son aşama olan parlatma işlemi ile birlikte aracınız ilk aldığınız günkü gibi parlak ve düzgün gözükecektir.

 

Boya koruma uygulamasının faydaları nelerdir?

 

Boya koruması yapılmış olan araçların cila ömrü uzar ve bu sayede cilanın dayanıklılığı artar. Boyaya zarar veren güneş, kuş pisliği, reçine, asit yağmuru gibi dış etkenlerden daha az etkilenir.

 

 

 

Ücretsiz Teklif Al