Kampanya : DETAYLI İÇ TEMİZLİK PAKETİ YÜZLERCE İŞ YERİNDE "TEK FİYAT - AYNI KALİTE"


DÖNEM DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE STERİLİZASYON HİZMETİ SADECE 100 TL YERİNE 599 TL 

 


*Satın aldığınız paketin son geçerlilik tarihi satın aldıktan itibaren 6 aydır.

 *Satın aldığınız paketi 01.01.2023 tarihinden sonra dilediğiniz iş yerinde 30.06.2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

*Aşırı derece koltuk kiri oluşmuş araçlar 150 TL iş yerinde fark ödeyebilir.

Kampanya Koşulları:

*Kampanya 150 araç ile sınırlıdır

*Kampanya’dan yararlanılmayacak iş yerleri Sonax, Meguiar's ve Würth, ve Derin Detailing Üye iş yerleridir.

*Kampanya sadece binek araçlar için geçerlidir.

*Online ödemeli randevular için geçerlidir. Suv-jeep tarzı araçlar için iş yerinde 100 TL’lik ek bir ödeme ile satın alma yapabilirsiniz.


Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon paketinde hangi hizmetler var?

 -4 KOLTUK TEMİZLİĞİ

TAVAN TEMİZLİĞİ

-TABAN HALISI TEMİZLİĞİ

-KAPI İÇ DÖŞEME VE FİTİL TEMİZLİĞİ

-BAGAJ TEMİZLİĞİ

-TORPİDO VE PLASTİK AKSAM TEMİZLİĞİ

Koltuklarınız araçta en çok kirlenen yerlerden birisidir ve bir çok araç sahibi oto kuaför hizmetinden sadece koltuklarının temizleneceği beklentisine kapılır veya sadece koltuklarım temiz olsa da yeter diyebilir.

 

Detaylı iç temizlik paketi sadece koltukların değil aracın içindeki tüm noktaların temizleneceği bir pakettir.


Üye iş yerlerimizde koltuğun kir ve kumaş türüne göre uygun malzemeler kullanılarak koltuklar temizlenir. Gerekirse bu işlem tekrarlanır. Özensiz yapılan uygulamalarda leke kusması diye tabir ettiğimiz kirlerin yeniden belirmesi durumu ortaya çıkabilir.


15 gün içinde lekeleriniz tekrar belirirse lütfen arabamiyika.com yönetimine başvurup ücretsiz hizmet tekrarı hakkınızı isteyiniz.


TAVAN TEMİZLİĞİ

Bu hizmette en çok merak edilen soru “Tavanımda Sarkma Olur mu?”


Temizleyici köpüğünün aracınızın tavan kumaşında kullanılabilmesi için kumaşın cinsine uygun olmalıdır. Eğer uygun olmazsa tavan sarkması durumu yaşanabilir. Bu yüzden oto kuaför hizmeti işin ehli kişilere bırakılmalıdır. Evde hazırladığınız deterjanlar ile tavanı temizlemeniz sarkmalara neden olabilir.


Üye iş yerlerimizde bu hizmet sadece tavan döşemesi için uygun olan solüsyonlar ile bir mikro fiber bez yardımıyla yapılmaktadır.


Güvenle hizmet alabilirsiniz.

TABAN HALISI TEMİZLİĞİ

Araçlarımızın içindeki en kirli bölüm olan taban halısı aynı zamanda en çok mikrop barındıran da bölgedir. Sokaktan , WC’den çıkıp girdiğimiz araçlarımızın en çok kirlendiği bölümü olan taban halıları özellikle kış aylarında daha fazla kirlenmektedir.


Taban halısında PH derecesi daha yüksek ürünler kullanılması gerekir. Bu ürünlerin kanserojen madde taşımamasına dikkat etmek gerekir.


Bu hizmette en çok sorulan soru ise koltukların sökülüp sökülmediğidir. Koltukların raylarından çıkarılması durumunda bazen airbag arıza lambası yanabilir. Bu duruma karşı üye iş yerlerimizde koltuklar sökülmeden ileri geri yapılarak hassasiyetle temizlenir. Taban halısı temizliğinde sonradan koku oluşmasına sebebiyet verecek noktaların hassasiyetle temizlenmesi gerekir. Eğer aracınızda süt lekesi gibi sonradan koku oluşturacak lekeler varsa lütfen bunu hizmet veren üye iş yerimize bildiriniz.


KAPI İÇ DÖŞEME VE FİTİL TEMİZLİĞİ

Kapı iç döşeme temizliğinde elektronik aksamlara sıvı kaçmamasına dikkat edilir ve kurutma işlemi hava yardımıyla yapılır.


Fitiller değişen hava koşullarından çok etilenmektedir. Havaların ısınıp soğuması fitillerin çok yıpranmasına sebep verir. Yine bu kısım için uygun ürün kullanılıp ardından kurulama işlemi yapılır.


BAGAJ TEMİZLİĞİ

Araç bagajlarımız aracımızın diğer bölümlerine nazaran çok fazla kirlenmiyor olsa da karşılaştığımız bazı özel durumlar temizlenmesi en zor bölgelerden biri haline geliyor. Özellikle kurban bayramı zamanında etlerin taşınması ve akan kan lekeleri bu bölgeler içinde detaylı bir temizliğe ihtiyaç duyulmasını gerektiriyor.


Bagaj kısımında sadece bagaj havuzun değil stepne kısmınında temizlenmesi gerekir


TORPİDO VE PLASTİK AKSAM TEMİZLİĞİ

Torpido otomobilin içinde en yüksek ısıya maruz kalan noktadır. Bu nedenle bu noktaların temizlik ve bakımının yapılması araç değerini koruması ve sağlık açısından önem arz etmektedir.


Torpido ve plastik aksamlarda yine bu yüzeye uygun ürünler kullanılıp parlatıcı etki yapan silikon ürünler kullanılmamalıdır.

 

Bu tür hizmet veren iş yerini lütfen arabamiyika.com yönetimine bildiriniz.


BİLGİLENDİRME:


***Kampanya paket satın alımı yapıldıktan sonra Arabamiyika.com en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçip hangi iş yerine gideceğinizin takibini yapar ve sizin için randevuyu oluşturur.


*** Bu süreçten sonra da aldığınız hizmetin kalite takibini Arabamiyika.com yapar.


***Arabamiyika.com üzerinden online satın alma veya iş yerinde ödemeli randevu oluşturmayan kullanıcılara arabamiyika.com memnuniyet garantisi sunmaz

 

Ücretsiz Teklif Al