Kampanya : Randevunu Arabamiyika.com’dan al, ücretsiz checkup hizmetini CarrinGo ServisindenKış mevsimi öncesi aracınıza check-up yaptırarak gerekli önlemleri alabilir ve sonrasında oluşabilecek daha büyük masraflardan kurtulabilirsiniz.Check-up hizmeti kapsamında aracınızda tamamen ücretsiz kontrolü yapılacak işlemler;AküKlimaMotor YağıAntifrizFiltrelerLastikBalataİç-dış yıkamaOlası tüm büyük masraflardan kurtulmak için 150 TL değerindeki bu hizmet Arabamiyika.com’a özel Carringo REİS  - Çankaya Servisinde ÜCRETSİZ’dir

Kampanya Koşulları;Bu kampanya Ankara ilindeki kullanıcılar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için arabamiyika.com üzerinden en az 1 randevu ile işlem gerçekleştirme zorunludur. Kampanya dahilinde Ankara Carringo  servislerinde ücretsiz araç check up hizmeti verilecektir. Kampanyaya katılım kontenjanla sınırlıdır.


Arabamiyika.com müşteri hizmetleri 08503036291 veya https://randevu.carringoservis.com/ üzerinden randevularınızı alabilirsiniz. Bu kampanya başladığı 01/11/2021 tarihinden itibaren 1 ay geçerlidir. Kampanya bitiş tarihi 30/11/2021’dir. Kampanya Binek – Suv ve Jeep türü araçlarda geçerlidir. Ağır taşıtlar kampanyadan yararlanamaz. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve herhangi bir şekilde paraya çevrilemez. Bu kampanyanın tüm hakları arabamiyika.com ve Reis Oto grubuna aittir. Reis Oto ve arabamiyika.com kampanya üzerinde değişiklik yapma bitirme hakkını saklı tutar.

Ücretsiz Teklif Al