Kampanya : SUV&Jepp'e Özel 3'lü Yıkama Paketi!

Arabamiyika.com’da SUV ve Jeep araç sahiplerine özel kampanya!

İç-dış yıkamada geçerli avantajlı 3'lü yıkama paketi sadece 900TL!

 

·         Paketini satın aldıktan sonra, müşteri temsilcilerimiz seni arar ve senin aracının özelliklerini, yıkama esnasında dikkat edilmesi gereken noktaları ve tercihlerini(Örn; süngerle yıkama, koltuk ayarının değişmemesi, radyo ayarlarıyla oynanmaması, vb.) öğrenir.

·         Bu bilgiler her randevundan önce ilgili işletmeye önemle iletilir.

 

Paket İçeriği

3 adet iç-dış yıkama hizmeti;

Paketi satın aldığınızda Arabamiyika.com tarafından size 3 adet kod gönderilecektir.

 

Nasıl Kullanırım?

·         Paket satın aldıktan sonra size gönderilen kodlarla randevu oluşturabilir veya Canlı Destek ekibimiz aracılığıyla istediğiniz tarih ve saate randevu talebinde bulunabilirsiniz.

·         Randevu işlemlerini kolayca tamamlayarak aracınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

·         Bu kampanya paketi sayesinde, aracınızı 1 yıl boyunca ayda 1 defa Türkiye'nin her yerindeki anlaşmalı noktalarımızda iç-dış yıkatabilirsiniz

 

Satın Alım Koşulları

·         Kampanya sadece online ödemeli randevularda geçerlidir, bu sayede işlem süreciniz daha hızlı ve kolay olacaktır.

·         Bu paket sadece SUV-Jeep kasa araç tipleri için geçerlidir ve her bir paket farklı araçlarda kullanılabilir!

 

İade Koşulları

 

·         30 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Paket satın alım tarihinden 30 gün sonraki iade talepleri kabul edilmez.

·         Arabamiyika.com olarak, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli önceliklerimizden biridir. Paket dahilinde aldığınız yıkama hizmetlerinden memnun kalmadığınız takdirde (yıkama hizmetinin alınmasından sonra 24 saat içerisinde Arabamiyika.com Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmesi koşulu ile) yıkama işlemi tekrarlanır veya paket dahilinde 1 yıkama hizmetine denk gelen ücret (316TL) hesabınıza iade edilir.


 Kupon kodları kontenjanla sınırlıdır.

 

Arabanızın temizliği, sağlığı için önemlidir. Bu nedenle, iç-dış yıkama kampanyamızı kaçırmayın ve aracınızın parlaklığına hayran kalın!

Ücretsiz Teklif Al