Boyasız Göçük Düzeltme Hizmeti

Otomobil(Binek Araçlar) Fiyat : Randevu Al
Arazi, SUV & Pick-up Fiyat : Randevu Al
Ticari Araçlar Fiyat : Randevu Al

Açıklama

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
Boyasız göçük düzeltme   aracınızda oluşabilecek boya gerektirmeyen dolu hasarı, park hasarı, sürtme gibi hasarların aracın orijinaline uygun olarak yapılmasını sağlayan ve oldukça ustalık gerektiren bir iştir.
Boyasız göçük düzeltme hizmeti - dolu hasarı giderme olarak da adlandırılmaktadır.  Boyasız göçük düzeltme tekniği ile aracınız değer kaybetmeden orijinal haline gelebilir.
Yeter ki bu işi uzman arabamiyika.com iş yerlerine bırakın J
Bu hizmetin fiyatı maalesef olmamaktadır. O yüzden ücretsiz teklif al kısmından üye iş yerlerimizden tahmini bir fiyat öğrenebilirsiniz. Ama unutulmaması gerekir ki en doğru fiyat iş yerinde araç başında öğrenilecektir. Aracın sac türü, göçüğün aracın hangi bölgesinde oluşu hizmet fiyatını etkileyen temel unsurlardan birisidir.
Boyasız göçük düzeltme – Dolu hasarı giderme hizmetinin amacı aracınızın değerinden düşmeden bu problemin ortadan kalkmasıdır.
Boyasız Göçük Düzeltme – Dolu Hasarı Giderme Nasıl yapılır ?
Boyasız göçük düzeltme yöntemlerinden ilki masaj yöntemi adı verilen uygulamadır. Bu uygulamadan kullanılan çeşitli düzeltme çubukları aracılığı ile aracın hasarlı bölgesi içerden dışarıya doğru itilerek  ortadan kaldırılır. Boyasız göçük düzeltme malzemeleri kullanılarak aracınız daha fazla hasar almadan tamir edilir.
Bir diğer boyasız göçük düzeltme yöntemi ise arkasına ulaşılamayan göçük bölgelerin boyaya zarar vermeyen yapışkanlı ekipmanlar ile çekilerek düzeltilmesi işlemidir.
Özellikle dolu hasarı gibi hasarlarda kullanılan boyasız göçük düzeltme tekniği aracınızın boyasına hasar vermeden yapılır.  Boyasız göçük düzeltme düzeltme işlemlerini yaparken aracınızın tümünün boyanmasına gerek yoktur.
Boyasız göçük düzeltme tekniği sonrasında düzeltmeden sonra en az 2 saat beklenir, sonrasında araç sahibinin isteğine bağlı olarak pasta cila uygulaması yapılarak aracınız eski görünümüne kavuşur.

0
Her Hafta Yeni Ziyaretçiler
0
Her yıl mutlu müşteriler
0
Favoriye Eklenen

BLOG

Araç içi deri bakımı hakkında genel bilgilendirme yazısı

Deri Koltukların Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakım

Araç içi deri bakımı hakkında genel bilgilendirme yazısı

Sağlığımız için ozonla dezenfeksiyonun önemi

Araç İçi Ozonla Dezefeksiyon Nasıl Yapılır?

Sağlık

Sağlığımız için ozonla dezenfeksiyonun önemi

Araçlarımızın tavan temizliği hakkında genel bilgi

Araç Tavan Temizliği Nasıl Yapılır?

Bakım

Araçlarımızın tavan temizliği hakkında genel bilgi

Kampanya, fırsat ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilmek için hemen bize katılın.

arabamiyika.com

Ücretsiz Teklif Al