Boyasız Göçük Düzeltme Hizmeti

Otomobil(Binek Araçlar) Fiyat : Randevu Al
Arazi, SUV & Pick-up Fiyat : Randevu Al
Ticari Araçlar Fiyat : Randevu Al

Açıklama

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME
Boyasız göçük düzeltme   aracınızda oluşabilecek boya gerektirmeyen dolu hasarı, park hasarı, sürtme gibi hasarların aracın orijinaline uygun olarak yapılmasını sağlayan ve oldukça ustalık gerektiren bir iştir.
Boyasız göçük düzeltme hizmeti - dolu hasarı giderme olarak da adlandırılmaktadır.  Boyasız göçük düzeltme tekniği ile aracınız değer kaybetmeden orijinal haline gelebilir.
Yeter ki bu işi uzman arabamiyika.com iş yerlerine bırakın J
Bu hizmetin fiyatı maalesef olmamaktadır. O yüzden ücretsiz teklif al kısmından üye iş yerlerimizden tahmini bir fiyat öğrenebilirsiniz. Ama unutulmaması gerekir ki en doğru fiyat iş yerinde araç başında öğrenilecektir. Aracın sac türü, göçüğün aracın hangi bölgesinde oluşu hizmet fiyatını etkileyen temel unsurlardan birisidir.
Boyasız göçük düzeltme – Dolu hasarı giderme hizmetinin amacı aracınızın değerinden düşmeden bu problemin ortadan kalkmasıdır.
Boyasız Göçük Düzeltme – Dolu Hasarı Giderme Nasıl yapılır ?
Boyasız göçük düzeltme yöntemlerinden ilki masaj yöntemi adı verilen uygulamadır. Bu uygulamadan kullanılan çeşitli düzeltme çubukları aracılığı ile aracın hasarlı bölgesi içerden dışarıya doğru itilerek  ortadan kaldırılır. Boyasız göçük düzeltme malzemeleri kullanılarak aracınız daha fazla hasar almadan tamir edilir.
Bir diğer boyasız göçük düzeltme yöntemi ise arkasına ulaşılamayan göçük bölgelerin boyaya zarar vermeyen yapışkanlı ekipmanlar ile çekilerek düzeltilmesi işlemidir.
Özellikle dolu hasarı gibi hasarlarda kullanılan boyasız göçük düzeltme tekniği aracınızın boyasına hasar vermeden yapılır.  Boyasız göçük düzeltme düzeltme işlemlerini yaparken aracınızın tümünün boyanmasına gerek yoktur.
Boyasız göçük düzeltme tekniği sonrasında düzeltmeden sonra en az 2 saat beklenir, sonrasında araç sahibinin isteğine bağlı olarak pasta cila uygulaması yapılarak aracınız eski görünümüne kavuşur.

0
Her Hafta Yeni Ziyaretçiler
0
Her yıl mutlu müşteriler
0
Favoriye Eklenen

BLOG

Otomobillerdeki kapı iç döşeme ve fitillerinin temizliği hakkında genel bilgi

Kapı iç döşeme ve fitil temizliği nasıl yapılır?

Bakım

Otomobillerdeki kapı iç döşeme ve fitillerinin temizliği hakkında genel bilgi

Oto kuaför ve yıkama açarken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Oto Kuaför ve Yıkama Sahibi Olmayı Düşündünüz mü ?

Oto Yıkama

Oto kuaför ve yıkama açarken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Boya koruma nasıl yapılır? fiyatları nelerdir? hangi aşamadan oluşur? Gelin birlikte öğrenelim

Boya koruma Nasıl Yapılır

Bakım

Boya koruma nasıl yapılır? fiyatları nelerdir? hangi aşamadan oluşur? Gelin birlikte öğrenelim

Kampanya, fırsat ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilmek için hemen bize katılın.

arabamiyika.com

Ücretsiz Teklif Al