KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM

Kampanyalar

Otomobil(Binek Araçlar) Arazi, SUV & Pick-up Motosiklet
Ticari Araçlar

KRM CAR WASH - ERZURUM Hakkında

Günlük yaşamınızda araçlarınızın kirlenmesi kaçınılmazdır. Yağış, çamur vb. faktörler araçlarınızın dış görünümlerini geri plana atar. Özellikle araç farlarınızda oluşan kir tabakası görüş açınızı daraltır, can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atar. Araç içinde biriken toz tabakaları da konforlu bir yolculuk geçirmenizi engeller. Hatay oto aksesuar ve modifiye alanında hizmet veren firmamız gerçekleştirdiği detaylı temizlik ile araçlarınıza yeni bir görünüm kazandırır. Kullandığımız modern materyaller ve kaliteli kimyasallar ile araçlarınız yıkama esnasında hasar görmez. Deneyimli personelimizce tüm araç temizleme işlemleriniz detaylı olarak gerçekleştirilir. Sağladığımız detaylı far ve motor temizliği ile aracınızdan alacağınız performans en yüksek seviyeye çıkartılır. Araç koltuklarınıza uyguladığımız temizleme işlemleri ile toz, leke vb. etmenlerden kurtulur; konforlu yolculuklar gerçekleştirirsiniz. Uyguladığımız işlemler ile boya ve motor koruma konusunda üst düzey verim alırsınız. Dilerseniz pasta cila işlemlerimiz ile araçlarınıza çarpıcı bir dış görünüm kazandırabilir; seramik kaplama uygulamamız ile araçlarınızı yeni bir görünüme büründürebilirsiniz.

Arabamiyika.com'da bulabileceğiniz diğer hizmetler

0
Her Hafta Yeni Ziyaretçiler
0
Her yıl mutlu müşteriler
0
Favoriye Eklenen

BLOG

Çocuk koltuk temizliği hakkında bilinmesi gerekenler

Çocuk - Bebek Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Bakım

Çocuk koltuk temizliği hakkında bilinmesi gerekenler

Yaz yaklaşırken araç lastiklerinizi neden değiştirmeniz gerekir?

Kış lastiklerine veda edin!

Bakım

Yaz yaklaşırken araç lastiklerinizi neden değiştirmeniz gerekir?

Hangi Durumlarda Bagaj Temizliği Gerekir ?

Bagaj Temizliği

Oto Yıkama

Hangi Durumlarda Bagaj Temizliği Gerekir ?

Yorumlar - 4

.

Erzurum'da böyle bir hizmeti görmek güzel bir duygu.Yasadığım kötü anılar sanucunda araba yıkatmak benim için bir fobiye dönüşmüşken bu işletmeyi tesadüfen keşfettim ve "ohhhh bee" dedim resmen.İşlerinde hem ciddi ve saygılı hem de bir o kadar samimiler.Yapılacak her işlemi anlatıp müşteriye danışıyorlar ve hakim olmadığınız konularda çok güzel ve ölçülü yönlendiriyorlar.Bekleme salonunda gereken herşey var ve iyi vakit geçiriyorsunuz.Bir doktor olarak aradığım hijyen ve özeni her noktasında görmek bana iyi hissettiriyor.Bu üçüncü gelişim ve araba yıkatmak bana artık eğlenceli bile geliyor.Herkese şiddetle tavsiye ediyorum ve çizgilerini bozmamalarını diliyorum..

.

KRM Oto Yıkama firmasindan aldığım hizmetten cok memnun kaldigimi belirtmek isterim.Güler yüz ve kalitenin bir arada olduğu bir firma.Vwrdikleri hizmetten dolayi teşekkür ediyorum.

.

Bir-çok yerde araç yikattim bir arkadaşım tavsiyesi üzerine burda yıkatmaya. başladım.Mukemmel bir yikama.Cok memnun kaldım.Erzurumdakitercihim burası olacak.Gerek araç yıkama gerekse çalışanlarin.ilgisi son derece takdire şayan herkese tavsiye ederim.Farki göreceksiniz.

.

Erzurum da böylesine işini temiz ve hakkıyla yapan işletmelerin olması gerçekten çok iyi yaptıkları temiz iş ve Güleryüz le birlikte misafirlerine ikram ettikleri çay kahve gibi müşteri bekleme salonları gayet iyi Erzurum a yakışır bir hizmet anlayışı ile hareket ediyorlar herkes e tavsiye ederim yaptıkları işe rağmen ucuz da müşteri yi bu konuda da memnun bırakıyorlar

Yorum Ekle

Puanla :
Kaydet

Kampanya, fırsat ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilmek için hemen bize katılın.

arabamiyika.com

Ücretsiz Teklif Al