KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM
KRM CAR WASH  - ERZURUM

Kampanyalar

Otomobil(Binek Araçlar) Arazi, SUV & Pick-up Motosiklet
Ticari Araçlar

KRM CAR WASH - ERZURUM Hakkında

Günlük yaşamınızda araçlarınızın kirlenmesi kaçınılmazdır. Yağış, çamur vb. faktörler araçlarınızın dış görünümlerini geri plana atar. Özellikle araç farlarınızda oluşan kir tabakası görüş açınızı daraltır, can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atar. Araç içinde biriken toz tabakaları da konforlu bir yolculuk geçirmenizi engeller. Hatay oto aksesuar ve modifiye alanında hizmet veren firmamız gerçekleştirdiği detaylı temizlik ile araçlarınıza yeni bir görünüm kazandırır. Kullandığımız modern materyaller ve kaliteli kimyasallar ile araçlarınız yıkama esnasında hasar görmez. Deneyimli personelimizce tüm araç temizleme işlemleriniz detaylı olarak gerçekleştirilir. Sağladığımız detaylı far ve motor temizliği ile aracınızdan alacağınız performans en yüksek seviyeye çıkartılır. Araç koltuklarınıza uyguladığımız temizleme işlemleri ile toz, leke vb. etmenlerden kurtulur; konforlu yolculuklar gerçekleştirirsiniz. Uyguladığımız işlemler ile boya ve motor koruma konusunda üst düzey verim alırsınız. Dilerseniz pasta cila işlemlerimiz ile araçlarınıza çarpıcı bir dış görünüm kazandırabilir; seramik kaplama uygulamamız ile araçlarınızı yeni bir görünüme büründürebilirsiniz.

Arabamiyika.com'da bulabileceğiniz diğer hizmetler

0
Her Hafta Yeni Ziyaretçiler
0
Her yıl mutlu müşteriler
0
Favoriye Eklenen

BLOG

Kaput Filmi Nedir ? Nasıl yapılır ?

KAPUT FİLMİ ( YARIM KAPUT )

Bakım

Kaput Filmi Nedir ? Nasıl yapılır ?

Klimadaki tehlike ve çözümü.

Klima Dezenfeksiyonu!

Sağlık

Klimadaki tehlike ve çözümü.

Oto kuaför ve yıkama açarken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Oto Kuaför ve Yıkama Sahibi Olmayı Düşündünüz mü ?

Oto Yıkama

Oto kuaför ve yıkama açarken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Yorumlar - 3

.

KRM Oto Yıkama firmasindan aldığım hizmetten cok memnun kaldigimi belirtmek isterim.Güler yüz ve kalitenin bir arada olduğu bir firma.Vwrdikleri hizmetten dolayi teşekkür ediyorum.

.

Bir-çok yerde araç yikattim bir arkadaşım tavsiyesi üzerine burda yıkatmaya. başladım.Mukemmel bir yikama.Cok memnun kaldım.Erzurumdakitercihim burası olacak.Gerek araç yıkama gerekse çalışanlarin.ilgisi son derece takdire şayan herkese tavsiye ederim.Farki göreceksiniz.

.

Erzurum da böylesine işini temiz ve hakkıyla yapan işletmelerin olması gerçekten çok iyi yaptıkları temiz iş ve Güleryüz le birlikte misafirlerine ikram ettikleri çay kahve gibi müşteri bekleme salonları gayet iyi Erzurum a yakışır bir hizmet anlayışı ile hareket ediyorlar herkes e tavsiye ederim yaptıkları işe rağmen ucuz da müşteri yi bu konuda da memnun bırakıyorlar

Yorum Ekle

Puanla :
Kaydet

Kampanya, fırsat ve ayrıcalıklarımızdan yararlanabilmek için hemen bize katılın.

arabamiyika.com

Ücretsiz Teklif Al